info@baldovec.cz RECEPCE +420 606 744 265 (v době od 8:00 - 20:00) czen


Služby pro firmy

Již řadu let zajišťujeme vzdělávání firem, školení, promotion, teambuilding, teamspirit, outdoor fun, sportovní dny, večerní zábavu a také relaxační služby.


Naše filozofie je založena na osobním přístupu. Vaše spokojenost je pro nás prioritou.

Společnost Camping Baldovec s.r.o. se již řadu let zaměřuje na oblast firemního vzdělávání. Zajišťujeme mimo jiné školení, promotion, teambuilding, teamspirit, outdoor fun, sportovní dny, večerní zábavu a v neposlední řadě kvalitní relaxační služby. Naše filozofie spočívá v osobním přístupu, a to nejen z hlediska sestavení zakázek, ale i jejich samotného průběhu. Váš intenzivní prožitek, radost a spokojenost, je pro nás prioritou číslo jedna.

Sport a relaxace

Naše centrum, které leží v malebném prostředí Moravského krasu, nabízí velké množství sportovního, zábavného a relaxačního vyžití. Mezi hojně využívané sportovní aktivity patří např. lanové centrum a horolezecká věž o výšce 23 metrů. Dále pak dvě multifunkční hřiště s umělou trávou a tři kurty pro plážový volejbal, střelecké aktivity - jako paintball, lukostřelba a řada dalších možností, kterými lze zpestřit váš pobyt.

K odpočinku a relaxaci lze využít wellness centrum, které vám nabídne whirpool, parní saunu, infra saunu, zábavné a masážní sprchy, vyhřívaná keramická lehátka, dále pak solnou jeskyni. Odtud se můžete vydat na terasu naší restaurace a vychutnat si některou z našich místních delikates a zakončit tak náročný den.