info@baldovec.cz RECEPCE +420 606 744 265 (v době od 8:00 - 20:00) czen


Sportovní dny

Tradiční i netradiční sporty a závody s všední i nevšední tématikou. Naše aktivity jsou symbolem kvality a bezpečného zpracování. O hladký průběh se stará profesionální tým.


Ať už mate v plánu vystavit své kolegy adrenalinu, nebo vám jde hlavně o týmovou spolupráci – určitě si z nabídky našich sportovních aktivit vyberete. Sportovní dny připravujeme pro malé i velké skupiny. Během dne můžete využít jednoho nebo i více různorodých stanovišť. Samozřejmostí je možnost občerstvení během vašich sportovních výkonů a dohled zkušených instruktorů.

 

Stěna nebo painball?

Důležité pro nás je, abyste prožili program, který bude přesně dle vašich představ, proto s vámi hned v počátcích projdeme všechny možnosti a zhodnotíme, jaký druh aktivit je ten pravý právě pro vaši akci. Našim hostům nabízíme dvě hlavní sekce – sportovní aktivity a adrenalinové centrum. Je už jen na vás, kterou si zvolíte, případně zda je za pomocí našeho zkušeného týmu nakombinujeme tak, aby byl program co nejpestřejší.


Sportovní aktivity Adrenalinové centrum

 

Z důvodu velkého vytížení centra je vhodné programy předem rezervovat. Vyhnete se tak nepříjemnému překvapení obsazeného centra při náhodných návštěvách.


Lukáš Ovečka

Sestavuje návrhy outdoorového programu, 
komunikuje s klientem – prezentuje sestavený
program
 a je zodpovědný za sestavení realizačního týmu.

e-mail: ovecka@baldovec.cz  
tel.: +420 606 917 096