info@baldovec.cz RECEPCE +420 606 744 265 (v době od 8:00 - 20:00) czen


Vodní svět

Celý prostor vodního světa je řešen velmi netradičně, jako jeskynní systém o celkové ploše téměř 100m2, v jehož zákoutích jsou umístěny jednotlivé relaxační zóny.


Užijte si soukromí při privátních vstupech

Cena hodinového privátního vstupu je 1.200,- ať už se rozhodnete jít do vodního světa ve dvou, třech, či čtyřech lidech. Každá další osoba (při zachování maximálního počtu 6 osob) bude zpoplatněna částkou 200,- Kč/osoba/hodina. Při počtu 5 osob tak zaplatíte 1.400,- Kč/hodina a při počtu 6 osob zaplatíte 1.600,- Kč/hodina.

Díky možnosti privátního vstupu vám zaručujeme vaše naprosté soukromí. Pokud použijete svůj ručník, je tato cena konečná. V opačném případě vám ručník (80x150 cm) zapůjčíme za 50,- Kč/ks.

Ceník je platný od 30.3.2023

Whirlpool

Whirlpool je se svými 15m2 vodní plochy a kapacitou 6 osob „na tryskách“ situován v samostatné jeskyni a přístup do něj je řešen skalní štěrbinou. Prostor jeskyně s whirlpoolem je intimně nasvícen pouze světly, umístěnými pod vodní hladinou. Rotační masážní trysky zajistí vašemu tělu příjemnou masáž a uvolnění ve vodě o teplotě 33 st. C. Doba jednorázového pobytu je doporučena na 15 – 20 minut.

Parní sauna

V další části naleznete parní saunu s kapacitou 6 míst, ve které je možno do páry programovat několik druhů vonných esencí. Pobyt v parní kabině probíhá za zvuku příjemné relaxační hudby, při teplotě kolem 45 st. C a vlhkosti vzduchu 100%. Parní sauna působí příznivě při dýchacích problémech, zlepšuje krevní oběh a celkově posiluje imunitní systém. Doba jednorázového pobytu v parní sauně je doporučena na 15 – 20 minut.

Vodní svět není jen whirlpool nebo sauna

Nově jsme vodní svět rozšířili také o infra saunu. Dvě masážní sprchy zpestří váš pobyt, dle volby, ledovým šokem nebo bočními proudovými masážemi. Při odpočinku na vyhřívaných keramických lehátkách a lavicích budete vychutnávat příjemnou atmosféru, umocněnou zvukem relaxační hudby.

Teplota vzduchu v prostorách vodního světa nebude klesat pod 33 st. C a vlhkost vzduchu se bude pohybovat kolem 60 st. C.

Kapacita

Maximální kapacita vodního světa je 6 osob.

Otevřeno pro vás máme každý den

Otevřeno je každý den od 8.00 do 20.00 hodin, poslední vstup bude možný nejpozději v 19.00 hodin – podle volné kapacity. Doporučujeme, abyste si vstup do vodního světa zajistili předem pomocí rezervačního formuláře. Zabráníte tak nepříjemnému překvapení v podobě již obsazeného centra v daném časovém úseku při náhodných návštěvách.