info@baldovec.cz RECEPCE +420 606 744 265 (v době od 8:00 - 20:00) czen


Naše programy u vás

Naše rekreačně-sportovní středisko Baldovec přichází s novinkou v podobě zážitkových programů, odehrávajících se přímo ve vaší škole.


Jedná se o široké spektrum aktivit, které jsou vytvořeny speciálně pro děti a mládež. Pro spoustu škol je problematické cestovat s dětmi na větší vzdálenosti, a to nejen vzhledem k nedostatečným finančním možnostem. Rádi bychom touto cestou nabídli vaší škole a vašim studentům oživení volnočasových aktivit, kterým se v našem centru věnujeme již mnohou let a máme s nimi bohaté zkušenosti.

Na základě našich zkušeností s touto problematikou, jsme se rozhodli od listopadu 2010 nabídnout tyto programy přímo ve vaší škole, školním dvoře, tělocvičně či v jiných vám dostupných prostorách. Jsme schopni se přizpůsobit vašim požadavkům v rámci celé ČR.

Lukostřelba, střelba z praku a pistolové kuše – Lukostřelba je hojně využívanou aktivitou, která přináší radost a netradiční zážitky. Střelba z praku aneb uličníkem celý život. Vyzkoušejte střelbu s profesionálním prakem na různé cíle. Pistolová kuše představuje netradiční způsob střelby. Je o něco větší než pistole, má podporu zápěstím, mířidla a je velice lehká. K dispozici máme dvě střelecké dráhy a jako vždy profesionální personál dohlížející na hladký průběh.

Nízké lanové aktivity – jedná se o lanové aktivity, které jsou navázány mezi pevné body ve výšce cca 1 m nad zemí. Rozsah těchto aktivit je variabilní a zaleží na domluvě. Nízké lanové aktivity jsou výjimečný způsob sportovního vyžití, který umožní účastníkům nejen spolupracovat, ale užít si zároveň spoustu zábavy.

Střelba z paintballové zbraně na cíl.

Na bezpečnost všech aktivit vždy dohlíží náš zkušený instruktor.

Cena je přímo úměrná náročnosti programu, je proto nutné program předem konzultovat a objednat.


Lukáš Ovečka

Sestavuje návrhy outdoorového programu, 
komunikuje s klientem – prezentuje sestavený
program
 a je zodpovědný za sestavení realizačního týmu.

e-mail: ovecka@baldovec.cz  
tel.: +420 606 917 096