info@baldovec.cz RECEPCE +420 606 744 265 (v době od 8:00 - 20:00) czen


Motivační hry

Zvažujete, jakým způsobem naučit vaše žáky efektivně spolupracovat? Jak jim co nejlépe rozvinout schopnost pracovat v týmu?


Motivační hry jsou ideálním nástrojem, který významným způsobem podpoří komunikaci mezi dětmi a mezi dětmi a jejich učiteli. Jedná se o netradiční aktivity, jejichž řešení vyžaduje zapojení celé skupiny, týmu dětí.

Každou hru organizujeme „na míru“ s vědomím různorodých a specifických požadavků klienta, které vycházejí z vnitřního prostředí třídy, z požadavků školy. O hladký průběh se stará tým zkušených instruktorů.

Naše rekreační centrum nabízí pro tyto aktivity ideální podmínky. Nacházíme se daleko od ruchu velkoměsta, daleko od starostí se známkami. Nabízíme široké spektrum aktivit, od běžných sportů až po adrenalinové a outdoorové. Na přání zajišťujeme profesionální ozvučení, video či foto dokumentaci.

V současné době patří mezi nejvíce využívané motivační hry náš program BALDYARD, Mission Impossible nebo Piráti z Karibiku. Náš zkušený tým instruktorů však bez problémů připraví i zcela nový program dle vašich potřeb ;-) 

Chcete si přečíst, co všechno vaše děti čeká při hledání klíčů od pevnosti Baldyard nebo při plavbě v duchu Pirátů z Karibiku?

Teambuilding a motivační hry


Lukáš Ovečka

Sestavuje návrhy outdoorového programu, 
komunikuje s klientem – prezentuje sestavený
program
 a je zodpovědný za sestavení realizačního týmu.

e-mail: ovecka@baldovec.cz  
tel.: +420 606 917 096