info@baldovec.cz RECEPCE +420 606 744 265 (v době od 8:00 - 20:00) czen


Partneři

Život vás, našich hostů, není jen o vaší dovolené na Baldovci. Protože jsme se za dlouhá léta provozování našeho areálu setkali se spoustou kvalitních firem, máme pro vás pár tipů.


Vinařství Valihrach je rodinná firma, která vznikla jako jedna z prvních hned po roce 1989 a obhospodařuje nyní asi 20 hektarů vinic. Vinařství výrobu zaměřuje především na kvalitní přívlastková vína a vína archivní. V menší míře vyrábí i vína barikovaná, cuvée a ledová.

Pokud zatoužíte vyrazit na dovolenou ve větší skupině a na Baldovci jste již tento rok byli :-) obraťte svoji pozornost na možnost ubytování na Lipně. Ubytování Lipno je totiž podle majitelů nejkrásnější místo na Šumavě. Celkově je pro hosty nabízeno 5 řadových domů, 3 bungalovy s uzavřenými dvory a 1 bungalov PLUS speciálně vybaven pro rodiny s dětmi.

V neposlední řadě Vám také přinášíme možnost, vybavit se sportovním oblečením od českého výrobce s dlouholetou tradicí. Firma Bison Sportswear, s.r.o. se zaměřuje na zakázkovou výrobu originálních kolekcí se specifickým designem. Nabízí výrobu sublimačně potištěných dresů, týmového oblečení a doplňků. A proč zrovna Bison? Používané materiály jsou vyvzorovány českými dodavateli exkluzivně pouze pro Bison Sportswear, s.r.o. Navíc - samozřejmostí vždy byla a je příprava grafického designu zdarma. Bison Sportswear to je ORIGINÁLNÍ TÝMOVÉ VYBAVENÍ - DOKONALÁ PREZENTACE KLUBU. Přesvědčte se sami na webu http://www.bison.cz.